top of page

K PŘÍRODĚ

S RESPEKTEM

KL_logo_gray.png
KL_logo_gray.png
KL_logo_gray.png
fotka 1.jpg

Maso je součástí našeho jídelníčku odpradávna a v naší firmě věříme, že je tomu tak správně. Záleží však, jaké maso a v jaké míře jíme. Chceme lidem ukázat, že maso je hodnotná surovina, se kterou by se tak mělo nakládat.

 

Česká příroda je bohatá a dává nám toho mnoho, měli bychom ale brát s mírou a rozumem a oplácet zpět. Proto zpracováváme maso z farem, které dobře známe. Záleží nám na přístupu ke zvířatům i místní krajině. Spolupracujeme s farmáři, kteří souzní s naší filosofií respektu k přírodě a koloběhu života. 

VYZRÁLI

JSME

Pokud si něco beru, měl by toho být dostatek, ale rozhodně ne přebytek. A pokud beru, měl bych i vracet, především pokud se jedná o přírodu.

Ve veškerém našem konání se odráží tato myšlenka:

Roční období v mnohém ovlivňuje, kdy a jaké maso svým zákazníkům nabízíme. Dohlížíme na výkrm dobytka, na vztah farmáře ke zvířatům i na to, jak probíhá porážka. Maso jde k nám do zrárny vždy v takové míře, aby se dostalo k zákazníkům i kuchařům k okamžitému zpracování a zamezili jsme jakémukoliv plýtvání.

fotka 2.png
fotka 3.png
fotka 4.png

s POKOROU

A RESPEKTEM

Při následném zpracování by se mělo se surovinou pracovat tak, aby si zachovala svou kvalitu i nadále

Nejvíce se zaměřujeme na zpracování hovězího a vepřového masa. Rozbourání masa a následné zrání probíhá na míru pro gastronomické provozy, kterým maso dodáváme. Zraní může být suché i mokré a doba zrání se také různí.

 

Kuchaře restaurací, kam maso dodáváme, bereme k nám do provozu. Je důležité, aby kuchař věděl, s jakou surovinou nakládá, aby pochopil, jak zvíře roste, jak je krmeno i poraženo. Chceme, aby rozuměl vlastnostem určitých svalů, zákonitostem zrání masa a od toho se odvíjí vhodné kulinářské zpracování.

fotka 6.png
fotka 5.png

NAJDETE NÁS I NA INSTAGRAMU

o nás
mapa.png

KDE NÁs NAJDETE:

Maso Klouda s.r.o.

sídlo: Křtěnovská 29

679 74 Olešnice

 

IČO:05569249

DIČ:CZ05569249

NEBOJTE SE NÁS KONTAKTOVAT:

MARTIN KLOUDA

ZUZANA KLOUDOVÁ

SLEDUJTE NAŠI PRÁCI

vyzrálé maso,
pro vyzrálé gurmány

KONTAKTUJTE NÁS

Děkujeme za odeslání!

© Copyright 2023 Maso Klouda s.r.o Všechna práva vyhrazena.

Zásady o ochraně osobních údajů.

Logo.png
bottom of page